Forumi Kuq E Zi
Kupa e Gjermanisë, Borussia Dortmund në finale Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kupa e Gjermanisë, Borussia Dortmund në finale Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Kupa e Gjermanisë, Borussia Dortmund në finale Sgf_bvb_bvb_jubel_920_thMesfushori Ilikay Gundogan i dha fitoren Borussia Dortmundit në gjysmëfinalen e Kupës së Gjermanisë ndaj Greuther Furth në minutën e fundit të kohës shtesë të takimit.

Greuther Furth, kryesuesja e kategorisë së dytë të kampionatit gjerman, e vuri shumë në vështirësi kampionin në fuqi të Bundesligës me një mbrojtje shumë të mirë.

Verdhezinjtë patën tre raste të mira me Kagawa dhe Grosskreutz, por portieri Max Grun reagoi me pritje të shkëlqyera.

Në momentin që Greuther Furth po përgatitej për goditjet e 11-metërshave pas 120 minutash lojë të përfunduara 0-0, Borussia arrin të zhbllokojë rezultatin. Gundogan mposht me fat portierin e dytë të skuadrës vendase që kishte hyrë në lojë pikërisht për pritjet e gjuajtjeve nga pika e bardhë.
TCH

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons