Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Arbri e pyet Gracianon drejtpërsëdrejti nëse midis tij dhe Lorenës ka pasur marrëdhënie seksuale dhe Graciano i përgjigjet “PO”. Ai thotë se bashkë me Lorenën kanë bërë gjëra të cilat njerëzit në jetën e përditshme sot i bëjnë edhe jashtë shtëpisë. “Kam ardhur këtu, të puthem, të përqafohen, të zihem … edhe të kapem për flokësh dhe deri tani vetëm kjo e fundit më ka mbetur pa bërë” thotë Graciano.Porsa i përket marrëdhënies me Lorenën ai thotë se midis tyre nuk ka ndjenjë nuk ka dashuri, por vetëm një pëlqim fizik dhe Lorena thotë njëjtën gjë si Graciano.
Ndryshe nga ata mendon Arbëri ai thotë se kjo që thonë ata tingëllon shumë keq për Lorenën dhe shprehet “unë kur të dal jashtë t’i them Lorenës a të pëlqen fiziku im?”. Graciano i përgjigjet Arbrit me pyetje “po të kishe një person këtu brenda dhe të krijohej mundësia për të gjitha, nuk do i bëjë” dhe Arbëri i përgjigjet “sigurisht” dhe mundohet që t’i shpjegojë mendimin e tij. Meti ndërhyn për të sqaruar atë që donte të thoshte Arbri dhe shprehet “ai po thotë se nuk mund ta sillet kështu pa e dashur një njeri”.Arbëri pyet Lorenën nëse ajo sillet kështu edhe kur është jashtë, nëse ajo edhe jashtë krijon marrëdhënie të tilla si me Gracianon, pa ndjerë për një djalë. Lorena i thotë se nëse e ndjen diçka atëherë e bën. Arbëri e ngacmon me ironi duke nënkuptuar se ajo shkon në marrëdhënie intime me një mashkull qoftë edhe pa ndjerë për të, por Lorena e mohon një gjë të tillë dhe atëherë Arbëri i thotë “ja pra që nuk qenke e njëjta si jashtë, si këtu brenda”.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons