Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Arkiva e Albert Ajnshtajn del online prej Tue 20 Mar 2012, 20:12

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Ajo ishte një formulë e thjeshtë matematikore që ndryshoi botën përgjithmonë dhe transformoi mënyrën se si e kuptojmë ne universin. Tani shënimi origjinal i Albert Ajnshtajn për formulën E-MC2 ka dalë online për herë të parë.

Koleksioni gjigand i dokumenteve të tij ka nisur të postohet në internet. Dokumentet i ishin dorëzuar Universiteti Hebre të Jeruzalemit, që ka nisur t’i publikojë ato. Kjo ishte faza e parë e hedhjes së dokumenteve.

Mes tyre ka dokumente personale si njoftimi i martesës, një letër në të cilën ai propozon një zgjidhje për konflikti arabo- izraelit si dhe një shënim shumë të lezetshëm nga një vajzë 6 vjeçare, e cila i thotë Ajnshtajnit të shkurtojë flokët sepse do ngjajë më mirë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons