Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kate Hudson, koha për relaks prej Tue 20 Mar 2012, 08:00

Vizitor

avatar
Vizitor
Pas një viti në të cilën është përballur me impenjime të ngjeshura në karrierë dhe me përgjegjësinë e të shndërruarit në nënë, Kate Hudson dhe bashkëshorti i saj këngëtar, Matt Bellamy, kanë gjetur kohën që të relaksohen në plazhet e Kankunit, në Meksikë. E fotografuar ditën e diel, Hudson tregoi linja perfekte, vetëm tetë muaj pas lindjes së djalit të saj, Bingham, i cili është lënë në shtëpi në kujdesin e një dadoje.Për Kate, muajt e ardhshëm do të jenë veçanërisht të ngarkuar, me një film të ri që do të nisë të xhirohet shumë shpejt dhe pushimet së bashku me Bellamy ishin një mënyrë për të rikarikuar bateritë përpara impenjimeve të ardhshme.Ndërkohë, të gjithë fansat e aktores hollivudiane, do të kenë mundësinë që ta shikojnë sërish në ekran në muajin maj, në komedinë e re “A little bit of Heaven”.TCH

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons