Forumi Kuq E Zi
Superliga, Vllaznia mposhtet në Shkodër Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Superliga, Vllaznia mposhtet në Shkodër Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Superliga, Vllaznia mposhtet në Shkodër Empty Superliga, Vllaznia mposhtet në Shkodër prej Mon 19 Mar 2012, 10:12

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Superliga, Vllaznia mposhtet në Shkodër Vllaznia-deshtimVllaznia është shkatërruar 2-4 në “Loro Boriçi” nga Kastrioti.

Pas fitores me Teutën 1-0 në Durrës u mendua se po kthehej Vllaznia e vërtetë, por vetëm një javë më pas shkodranët zhgënjyen para tifozerisë së tyre.

Kastrioti e nis takimin me gol, pasi në minutën e dytë shënon me Xhihanin. Pesë minuta më vonë Vllaznia barazon me Jablan. Por kjo është nata e krutanëve, pasi në minutën 16 Sefa shënon golin e dytë.

Në të 39-n Dragoi realizon golin e tretë për Kastriotin dhe 1-3 mbyllet pjesa e parë.

Pjesa e dytë është më e ekuilibruar. Shkodranët mundohen, por goli vjen vetëm në minutën e 78-të me Hajdarin. Kur mendohej në një përmbysje të shkodranëve, në minutën e 80-të Dragoi shënon golin e katërt për Kastriotin.

Ka fituar edhe Tomori në fushën e tij këtë javë pasi mundi Shkumbinin. Edhe pse pa trajnerin Memushi, beratasit morën tri pikë të vlefshme falë golit të Bakiut.

Ndërsa ndeshja e tretë e ditës së shtunë, ajo mes Apollonisë dhe Kamzës përfundoi në barazim 0-0 duke i ndarë nga një pikë këtyre dy skuadrave.TCH

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons