Forumi Kuq E Zi
Tirana fiton edhe në Vlorë Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Tirana fiton edhe në Vlorë Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Tirana fiton edhe në Vlorë Empty Tirana fiton edhe në Vlorë prej Mon 19 Mar 2012, 10:12

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Ka edhe 10 javë deri në fund të Kategorisë Superiore, por Tirana feston si kampione e Shqipërisë pas triumfit 0-1 në Vlorë përballë Flamurtarit të Shkëlqim Mucës.

Ai që zhbllokoi rezultatin dhe që më pas rezultoi vendimtar ishte Mario Morina, i cili në minutën e 22 mposhti portierin Koliqi.

Tirana kishte edhe disa raste të tjera për të thelluar rezultatin por traversa nuk e lejoi këtë gjë. Fitorja në Vlorë dhe përballë një kundërshtari të fortë i jep mundësinë Tiranës të forcojë pozitat në vendin e parë me 39 pikë.

Skënderbeu mposhti 3-0 Lacin në fushën asnjanëse të Peqinit dhe vazhdon të ndjekë i vetëm kryqytetasit në renditje kjo dhe falë barazimit pa gola të Teutës në Ballsh. Autorët e golave të skuadrës korcarë ishin Bratic dhe Tahirllari.

Teuta vazhdon të humbasë terren përsa i përket titullit kampion. Durrsakët e Hasan Likës dolën me 1 pikë nga Ballshi dhe tashmë e shohin veten 5 pikë larg Tiranës kryesuese.

Nga ana tjetër edhe Dinamo mori fitoren e dytë këtë sezon dhe këtë e bëjnë ndaj Pogradecit në kryeqytet me një gol të shënuar nga Kapaj.
TCH

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons