Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Çdo gjë filloi për një bast midis shokëve.
Por, kjo kapricio basti është kthyer në super skandal me një video pornografike e cila përfshin një studente dhe profesorin e saj të filmuar duke bërë marrëdhënie seksuale.
Një grup studentësh, vendosën bast midis tyre për historinë në fjalë.
Çdo gjë filloi 17-korrikun e shkuar, kur një Anonim 17:56 (ky është pseudonimi i tij) ‘mundi’ të filmonte marrëdhënien seksuale të një profesori me studenten e tij brenda në makinë.
Video ka një kohëzgjatjeje 39 minutash.
Në të duket një femër dhe një burrë, identiteti i të cilit, u zbulua më vonë nga policia, pasi anonimi kishte hedhur videon e regjistruar në internet. Për këtë u raportuan në polici e cila mori reagojë menjëherë për zbardhjen e këtij skandali ‘basti’.
Marrëdhënia seksuale është regjistruar natën në një makinë të vogël. Detajet e saj janë disi të errëta, por dallohen qartë lëvizjet e dy personave, si dhe dëgjohen rënkimet tyre shumë mirë. Bile ka dhe raund të dytë, gjë që tregon se çdo gjë bëhet me dëshirë të plotë dhe me vetëdije nga të dy.
Megjithatë, imazhet e filmit tregojnë se të paktën njëri nga dy personat është në dijeni të filmimit, por kjo nuk e pengon atë dhe as e trembë edhe pse mund të kthehej në një “epilog” publik, ndaj vazhdon të… shijojë!
Sipas bastit, çdo gjë duhej të mbaronte me aq, por nuk ndodhi ashtu. Video u kthye lojë dhe kaloi nga dora në dorë, kopjet qarkullojnë në mp3 në mesin e studentëve, e deri kur anonimus e vendosin atë në internet dhe skandali plasi.
Video e titulluar “Një grua që e tradhton burrin e saj”, kthehet në cliccatissimo nga frekuentuesit e një web-i pornografik në janar duke i bërë protagonistët në vipa-pornostar.
Shpejtësia e lajmit gojë më gojë si dhe hedhja e videos në web-in pornografik, bëri që dikush të njohë studenten bionde që ndodhej brenda në makinë.
Kështu, ‘biondina’ (studentja) e kallëzojë ngjarjen në polici.
Hetimi i menjëhershëm i policisë, falë agjentëve të saj të Krimit Elektronik, bëri të mundur zbulimin dhe identifikimin e personave/rinjve të cilët kishin sajdisur gjithë këtë mesele, por që trashmë ndodhen në një pozicion të vështirë.
Të rinjtë janë akuzuar nga prokuroi Emiliano Arnesano, për shpifje, ndërhyrje në jetën private të personit, publikimi të pamjeve filmike me përmbajtje pornografike të regjistruar fshehurazi pa dijeninë e të implikuarve.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Ylli

avatar
Antar Special
Antar Special
Tani do ta pesoj ai qe ka bere incizimin dhe jo ata qe kane bere pornografi. Absurd. Profesori bene seks me studenten ne makine...dhe nota ne indeks nuk eshte me problem...por valle do te dije te ndaloj profesori te mos i kushtezoj dhe studentet tjera, apo studentja bjondine te mos i marr edhe provimet tjera permes ofrimit te sherbimeve seksuale.

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
eh pun me te rahatshme se te jesh profesor nuk gjen


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
@$EB@$TJ@N shkruajti:eh pun me te rahatshme se te jesh profesor nuk gjen
TE RAFTE TY..ATE KUPTOVE TI MORE,,,CA TE INTERESON KUPTON

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
hahah pse mi ti ca kuptove


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
@$EB@$TJ@N shkruajti:hahah pse mi ti ca kuptove
fli gjume fli......... Milani e hengri golin

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
pse mi ca ti bej milanit un


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons