Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Një gur që shëron prej Sun 18 Mar 2012, 21:04

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një hidraulik polak me emrin Jacek Slominski, u bë shërues pasi zbuloi një gur misterioz, ndërsa gërmonte një kanal në shtëpinë e tij.

"Ka një Z madh të gdhendur në sipërfaqe dhe në momentin që e preka unë ndjeva një energji të madhe mbi mua ...Kisha dhimbje shpine që zgjasnin me vite dhe papritmas, të gjitha dhimbjet u zhduken dhe nuk u kthyen më. " thotë ai.

Që nga ai moment, ai ka ekspozuar gurin para shtëpisë së tij dhe pranon viziorë ku shumica udhëtojnë me disa qindra milje vetëm të prekin gurin që shëron.

Ai e la punën e tij si hidraulik dhe i është përkushtuar krejtësisht këtij gurit.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Një gur që shëron prej Sun 18 Mar 2012, 21:09

Vizitor

avatar
Vizitor
O Ak e di si u be kjo pune...si ato hoxhat aty ne Shqiperi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons