Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Këto nuk janë foto… prej Sun 18 Mar 2012, 21:02

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Këto në pamje të parë duken si fotografi por nuk është gjithçka bardh e zi kur vjen puna tek veprat e një artisti. Pavarësisht se duken sikur janë fiksuar në aparat fotografik, këto imazhe në fakt rezulton të jenë krijuar nga një artist përmes vizatimit dhe ai quhet Paul Cadden. 47 vjeçari nga Skocia siç raporton media ishte në gjendje të rikrijonte imazhet me detaje super të imta duke përdorur vetëm një laps. Gjithçka duket në fakt e pabesueshme… që nga imazhet e fytyrave, tymi i cigares që konsumohet apo uji që bie nga koka në fytyrë dhe trup.

________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Këto nuk janë foto… prej Mon 19 Mar 2012, 14:45

maria1984

avatar
Princeshe
Princeshe
fantastike teper origjinale nuk dallohen fare vetem pak fare tek foto me njeriun qe i bie uji ne fytyr floku ne mes te ballit atje ku ka ber disa fije por dhe atje shuuuum pak

3 Re: Këto nuk janë foto… prej Sat 31 Mar 2012, 18:22

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4 Re: Këto nuk janë foto… prej Sat 31 Mar 2012, 18:23

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

5 Re: Këto nuk janë foto… prej Sat 31 Mar 2012, 18:24

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6 Re: Këto nuk janë foto… prej Sat 31 Mar 2012, 18:24

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

7 Re: Këto nuk janë foto… prej Sat 31 Mar 2012, 18:25

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

8 Re: Këto nuk janë foto… prej Sat 31 Mar 2012, 18:25

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

9 Re: Këto nuk janë foto… prej Sat 31 Mar 2012, 18:25

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

10 Re: Këto nuk janë foto… prej Sat 31 Mar 2012, 18:25

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

11 Re: Këto nuk janë foto… prej Sat 31 Mar 2012, 18:26

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
duken foto te vjetra

12 Re: Këto nuk janë foto… prej Sat 31 Mar 2012, 18:26

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

13 Re: Këto nuk janë foto… prej Sat 31 Mar 2012, 18:26

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
anna shkruajti:duken foto te vjetra
po por nuk jan foto, jan piktura


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

14 Re: Këto nuk janë foto… prej Sat 31 Mar 2012, 18:27

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
@$EB@$TJ@N shkruajti:
anna shkruajti:duken foto te vjetra
po por nuk jan foto, jan piktura
ok

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons