Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Akti që ndryshoi rrjedhën e historisë prej Sun 18 Mar 2012, 18:47

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Ky akt mëshire ndoshta mund të jetë më shkatërruesit në histori. Nga arkivat gjermane është zbuluar se një gazetë ka raportuar ndihmën që një djalë 4-vjeçar i ka dhënë një moshatari të tij.

Fëmija i shpëtuar – për të cilën historianët besojnë se ishte Adolf Hitler – u shpëtuar nga ujrat e akullt të lumit Inn në Gjermani në janar të vitit 1894.

Sipas Max Tremmel, djali që ka shpëtuar Hitlerin është Johann Keuhberger, i cili më pas u bë prift. Hitleri kurrë nuk e ka treguar këtë histori por tashmë një copë gazete e “Donauzeitung – Dunube” e vitit 1894 e dëshmon një gjë të tillë.

Lajmi tregon se Keuhberger shpëton moshatarin e tij që më pas do të bëhej monstra më e rrezikshme që ka njohur njerëzimi.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons