Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Jennifer Lopez: Divorci ishte i dhimbshëm prej Sat 17 Mar 2012, 17:49

Vizitor

avatar
Vizitor
Jennifer Lopez u shpreh në një intervistë për revistën amerikane ‘Vogue’ se periudha pas divorcit nga Marc Anthony ka qenë shumë e vështirë dhe e dhimbshme. Gjithashtu këngëtarja dhe aktorja shtoi se ende nuk e ka kapërcyer plotësisht këtë periudhë.“Është shumë e trishtueshme dhe ende nuk e kemi kaluar plotësisht. Është një periudhë e vështirë. Jemi ende miq, jemi edhe prindër kështu që duhet pak kohë”, theksoi Jennifer Lopez.Gjithsesi unë ndihem krenare për mënyrën se si po e përballojmë këtë situatë të dhimbshme. Po bëjmë maksimumin për fëmijët tanw”, shtoi 42-vjeçarja.
TCH

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons