Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Është diskutuar shumë marrëdhënia midis dy baristëve Klaudias dhe Erjonit, si brenda ashtu dhe jashtë shtëpisë së “Big Brother”. Por deri tani të gjithë janë shqetësuar vetëm për faktin që Klaudia po e lë në hije Erjonin, dhe Erjoni nuk po e puth Klaudian. Ne kemi zbuluar që historia është shumë më e thellë se kaq… “Çifti” njihet që para hyrjes në “Big Brother”, nëpërmjet një marrëdhënieje të komplikuar që mban emrin Sonja!Sonja është një parukiere nga Tirana, prej kohësh shoqe e ngushtë me Klaudian dhe prej një viti e pak e dashura e Erjonit. Përpara se të futej në shtëpi Klaudia, mikja e saj e ngushtë i ka kërkuar që t’ia kontrollonte të dashurin dhe ne të gjithë po shohim që ajo po “kujdeset” personalisht për këtë. Përpara syve të të gjithë shqiptarëve po ndodh një tradhti e dyfishtë dhe shumë e shëmtuar.Ne do të presim një prononcim për të mësuar të vërtetën e kësaj “telenovele turke” nga vetë Sonja, e cila nuk duhet të vonojë shumë të flasë… Bluetooth

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons