Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Ylli

avatar
Antar Special
Antar Special


Vajza, lexojeni mirë këtë tekst. Në të vërtetë, nëse duhet t’u besojmë ekspertëve të këtyre gjërave, pozita më e mirë për kënaqje maksimale të femrës është ajo të cilën me siguri kurrë nuk e keni provuar dhe e cila quhet “bashkim kojital”.

Pozita e këtillë është pikërisht variacioni i pozitës misionare klasike dhe është njëra nga pozitat e rralla për të cilat ekziston dëshmi shkencore që, nëse bëhet drejt, i mundëson femrës të përjetojë orgazëm vagjinal gjatë bërjes seks.
Ky ‘bashkim’ bëhet në atë mënyrë që mashkulli “rrëshqet” me krahë para tuajave, ndërkaq marifeti është në atë që më shumë të fërkoni dhe të shtrëngoni rajonet e komblikut, më pak bëni “futjen” klasike seksuale.
Mënyra e këtillë siguron stimulimin më të madh të klitiorisit, për ç’arsye shumë femra në këtë mënyrë mund të përjetojnë orgazmën. /Telegrafi/

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
hahah dashak dhe stil ahahah kape si te vij per mbar dhe i behet qefi asaj ahahahha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
@$EB@$TJ@N shkruajti:hahah dashak dhe stil ahahah kape si te vij per mbar dhe i behet qefi asaj ahahahha
hahhahahaahhaahha

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
hahah pse keq e kam?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Ylli

avatar
Antar Special
Antar Special
Eh more Sebastian...kane naze femrat....

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
@$EB@$TJ@N shkruajti:hahah pse keq e kam?
jo jo mire e ke

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
@Ylli shkruajti:Eh more Sebastian...kane naze femrat....
po po naze kan, sa hyn ne dhom mezi ju pritet hahahha atje e kan mendjen ato te stilet ahahha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
anna shkruajti:
@$EB@$TJ@N shkruajti:hahah pse keq e kam?
jo jo mire e ke
epo si mbushet mendja ktyre hahahah


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
@$EB@$TJ@N shkruajti:
anna shkruajti:
@$EB@$TJ@N shkruajti:hahah pse keq e kam?
jo jo mire e ke
epo si mbushet mendja ktyre hahahah
po lei ata i ti be punen tende

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
hahah po thash ti mesonim dhe njecik kta qe nuk din ahhahaha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
hahhaahahahahhhahah

Ylli

avatar
Antar Special
Antar Special
Mos po ia beni edhe ju si nje grua qe nuk kishte pare kurre filma porno

I shikon dhe i thote burrit: Keto te gjorat sa pune bekan per tu kenaqur, kurse une si zonje, vec shtrihem ne kurriz dhe kenaqem hahahhha

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
TAMAM KJO QE THONI JU ESHTE E VERTET DHE JAM DAKORT ME JU

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons