Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Rozana Radi: “Boll na cate taravelen” prej Wed 14 Mar 2012, 14:46

Vizitor

avatar
Vizitor
Para dy ditesh qarkulloi per pak ore nje lajm qe lidhet me nje cift simpatik te showbizit. Behet fjale per dy kengetaret, Mc Kresha dhe Rozana Radi, per te cilet u tha se do te behen shume shpejt prinder, pra qe Rozi eshte shtatzene. Kengetaret e hitit “Jaba daba du” kane pak kohe qe kane nisur te bashkejetojne ne Prishtine te Kosoves, ndaj mesa duket kane lindur keto spekulime, shtuar kesaj faktin qe Rozana ka marre ndonje kile me teper.Ne fakt, sic kane raportuar disa media kosovare, kane qene disa te njohur te ciftit ata qe e kane thene mes njeri-tjetrit kete lajm, i cili ne fakt u mohua ne kohe rekord nga Mc Kresha. Ai vete tha se nuk eshte ne pritje te nje femije me Rozana Radin dhe se gjithcka qe ka qarkulluar ne pak ore, nuk ka qene vecse thashethemi i radhes.
Krijuesi i hitit “Lej Flleshat”, i cili e cilesoi kete shtatzeni si shpifje, aktualisht ndodhet ne Gjermani, ku eshte i ftuar per disa koncerte. Nderkaq, vete Rozi nuk eshte prononcuar per kete ceshtje, por eshte mjaftuar me nje status ne FB: “Boll na cate taravelen”! Gazeta Standard

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons