Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Me 60% siguri, ne 48 oret e ardhshme mendohet qe Toka te goditet nga nje tjeter stuhi diellore, e provokuar nga shperthimet diellore te diteve me pare.
Lajmerimi vjen nga Agjencia Amerikane per Atmosferen dhe Oqeanet NOAA. Ekspertet e kesaj agjencie nuk jane ne gjendje qe te percaktojne masen e ndikimt qe kjo stuhi do te kete ne Toke, por per nje gje ata jane te sigurt, ne lartesi te medha do te feksen aureola spektakolare.
Shperthimi i ndodhur ne siperfaqen e Diellit ne daten 10 mars, mendohet se do te interesoje Token me grimcat e leshuara me kete rast ne datat 12 dhe 13 te ketij muaji, nderkohe qe aktualisht, intensiteti i shperthimeve ne Diell eshte ne nivele normale.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons