Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Mbase ne shqiperi ky sherbim eshte akoma i panjohur por duhet te theksojme se twitter eshte nje nga faqet me te fuqishme ne bote dhe hyn ne rangun e faqeve si facebook, youtube, myspace etj.
Gjithashtu sipas nje ankete amerikane doli se shumica e te anketuarve nuk shume idene se cfare ishte twitter, nga 2025 amerikane te pyetur thane se ata nuk dinin mjaftueshem per sherbimin qe te mund te komentonin per te.
Twitter vete e pranoi se faqja e tyre kryesore nuk te ndihmon shume te kuptosh se cili eshte qellimi i ketij websiti per vizitoret e rinj, por ka planifikuar qe ne te ardhmendo ta beje me te kuptueshme faqen e pare te saj dhe qellimin e ketij web siti.
Prandaj tani eshte e mundur qe ta provosh sherbimin pa u regjistruar (megjithese regjistrimi eshte shume i thjeshte) dhe te krijosh nje ide se per cfare eshte ky sherbim.
Pra qe ta permbledhim dhe nje here:
Twitter eshte rrjet social dhe mikro blogu qe te lejon ti pergjigjes pyetjes “C’fare po ben” duke derguar mesazhe te shkurtra me 140 shkronja shokeve dhe ndjekesve te tu ,te cilat quhen “Tweets”
gjithashtu mund te marresh pergjigje nga shoket e tu per temen qe ti ke hapur ne po te njejten menyre me 140 shkronja.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons