Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Vajza që pi benzinë prej Sun 11 Mar 2012, 20:08

Vizitor

avatar
Vizitor
Nëse i merr erë për shumë kohë, benzina është në gjendje që të të trullosë dhe ndonjëherë edhe më keq, të të helmojë me avujt e saj. Megjithatë, për një vajzë unike në botë, benzina jo vetëm që nuk është një shqetësim, por përbën pijen e saj të preferuar.Programi amerikan “My Strange Addiction” (Varësia ime e çuditshme) transmetoi ditën e shtunë historinë e pabesueshme të adoleshentes. “Edhe pse më djeg në gojë, më bën të ndihem mirë”, deklaroi e reja, e cila konsumon deri në 12 lugë çaji me benzinë në ditë.Nëna e Shannon, pranoi se fillimisht nuk e besoi se e bija me të vërtetë pinte benzinë, por më pas u detyrua të pranonte të vërtetën, kur e pa se si e bija mbante era benzinë.“Është e pashmangshme që goja të të mbajë erë, pasi janë avujt që dalin pasi pi karburantit”, u shpreh Shannon, e cila në 2011-n, llogarit të ketë pirë 25-30 kilogramë karburant.Pirja e naftës apo nënprodukteve të saj konsiderohet toksike, pasi shkakton të djegura, diarre dhe në sasi të mëdha, vdekje. Emisioni shfaqi edhe një mashkull, i cili e ka të nevojshme që të thithë pluhurin e larësit të rrobave çdo minuta në çdo ditë të jetës së tij.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons