Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Sa uebfaqe janë në internet? prej Sun 11 Mar 2012, 19:00

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Edhe pse kjo mund të tingëllojë si një pyetje e çuditshme e cila nuk ka një përgjigje definitive, kompania Netcraft ka thënë se në internet janë rreth 644.000.000 uebfaqe aktive për momentin.
Për të qenë edhe më të saktë, duhet të thuhet se sipas hulumtimit të faqes Netcraft në internet ka rezultuar se janë 644.275.754 uebfaqe të internetit.

Gjysmë milliard faqe të internetit janë me të vërtetë shumë, mirëpo kur është fjala për internetin kjo shifër mund edhe të mos duket aq e madhe duke marrë parasysh numrin e madh të përdoruesve të shërbimit nga mbarë globi.

Megjithatë, rritja e numrit të faqeve të internetit po vazhdon për t’i thyer të gjithë kufijtë e pritshëm nga ne.

Këtë pohim e forcon edhe më shumë fakti se një muaj më parë në internet ishin rreth 31.4 milionë faqe të internetit më pak.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons