Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Beatrix Ramosaj nuk gjen dot të dashur.. prej Sat 10 Mar 2012, 18:13

Vizitor

avatar
Vizitor
Këngëtarja Beatrix Ramosaj mesa duket nuk po gjen dot të dashur. Kjo ndoshta se këngëtarja ose ka shumë kërkesa ndaj mashkullit që mund ta bëjë për vete, ose po i pëlqen kjo gjendje dhe nuk po mendon për angazhime të tilla veç shkollës dhe muzikës.Edhe pse mjaft simpatike Beatrix kurrë nuk ka pasur një të dashur, të paktën që të njihet nga publiku. Në këtë aspekt ajo ka qenë mjaft e kujdesshme, madje kurrë nuk është përfolur as për ndonjë flirt. Megjithatë, kjo nuk do të thotë se ajo nuk ushqen simpati për askënd.Neve na ka tërhequr vëmendjen një status i saj në Facebook ku ajo shprehet: “I dashuri im është si data 30 e shkurtit, nuk ekziston”. Përgjithmonë vetëm”, – ka shkruar ajo duke shtuar edhe një buzëqeshje mbrapa. Gjithsesi nuk besojmë që ajo e ka pasur seriozisht faktin që do jetë gjithmonë vetëm. Sigurisht që i dashuri i saj ekziston dhe kur të ndodhë, urojmë që Beatrix të na i tregojë. MAPO

2 Re: Beatrix Ramosaj nuk gjen dot të dashur.. prej Thu 24 Jan 2013, 16:31

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aaahaahahaahahhah paska ngel voglushja pa boyfriend...shko moj tutje mos le nammmm


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons