Forumi Kuq E Zi
Shkumbini, një finale për Skënderbeun Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Shkumbini, një finale për Skënderbeun Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Shkumbini, një finale për Skënderbeun Empty Shkumbini, një finale për Skënderbeun prej Sat 10 Mar 2012, 17:56

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Shkumbini, një finale për Skënderbeun Skenderbeu-dhunaKampionët në fuqi të vendit, Skënderbeu, janë duke kaluar një moment të shkëlqyer, duke fituar shtatë ndeshjet e fundit, me humbjen e vetme të pësuar në javën e 4-t, ajo 2-1 me Laçin (2 tetor 2011), që solli edhe shkarkimin e ish-trajnerit Shpëtim Duro.

Por sot do të ketë një ndeshje jo të lehtë në letër, në një nga fushat më të vështira të viteve të fundit në futbollin shqiptar. Trajneri i Skënderbeut, Stanislav Levi, e konsideron si finalen e radhës ndeshjen me Shkumbinin në Peqin dhe si një mundësi për të kapur vendin e parë, nëse Teuta dhe Tirana do të barazonin me kundërshtarët e tyre, respektivisht Vllazninë dhe Pogradecin.
TCH

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons