Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kate Upton bëhet dizenjuese prej Sat 10 Mar 2012, 10:21

Vizitor

avatar
Vizitor
]Linja e re e kostumeve të banjës Beach Bunny është dizenjuar nga një prej modeleve më të kërkuara të momentit, Kate Upton. Pasi u përzgjodh nga “Sports Illustrated” si vajza e kopertinës që pasoi rusen Shayk, 19-vjeçarja amerikane është duke ngjitur në mënyrë jashtëzakonisht të shpejtë shkallët e karrierës.Linja është e disponueshme në tre ngjyra: e bardhë, e zezë dhe rozë.Vetë modelja është shprehur: “Më pëlqejnë të gjitha njësoj. Të bëjnë të ndihesh shumë seksi.”

Ja fotot:

2 Re: Kate Upton bëhet dizenjuese prej Thu 24 Jan 2013, 16:31

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
interesante interesante


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons