Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
]Duket se mënyrat e festimit të 8 marsit kanë ndryshuar ndjeshëm për femrat shqiptare, sidomos për ato në kryeqytet.Tashmë ato nuk mjaftohen më me piknike apo dreka dhe darka. Kështu, në disa prej lokaleve të natës në Tiranë, dje femrat kanë festuar duke parë djem të zhveshur, të cilët kanë dhënë shfaqje për to, ndërsa si traditë, kjo mënyrë festimi ka nisur që vjet, kur është marrë edhe video.Dukuria po përqafohet nga shumë femra të moshës nga 20 deri në 50 vjeç, kryesisht nëpunëse në institucione shtetërore dhe private, nga bota e medias, biznesit, etj.Në bar “Mumja” prenotimet për 8 marsin ishin bërë prej ditësh duke mos mbetur asnjë biletë pa shitur.Ashtu si atje, edhe tek disa lokale të tjera në Tiranë, janë organizuar evente të posaçme për femra. Janë ftuar meshkuj, djem në moshat 20 deri 30 vjeç, të bardhë dhe me ngjyrë, shqiptarë dhe të huaj, të veshur herë si ushtarakë, herë si policë, herë si marinarë dhe ide të tjera të “çmendura”.Skema funksionon njësoj si tek bar-striptiz ku shkojnë meshkujt dhe soditin femra që zhvishen top-less.Edhe në këto lokale për 8 mars, zhveshja është elementi kryesor i festës, por janë meshkuj që zhvishen dhe “shesin” pamjen e trupit të tyre për femrat.
NOA

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
bravo femrat

Vizitor

avatar
Vizitor
Ua perparim i madh andej mi

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:Ua perparim i madh andej mi

Vizitor

avatar
Vizitor
s na mbei gje tjeter

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti: s na mbei gje tjeter
kemi perparuar ne

Vizitor

avatar
Vizitor
e pra ate shoh

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
u terbuan grate neper lokale ne sarande skishte lokal bosh por vetem gra festonin

Vizitor

avatar
Vizitor
Edhe thon pastaj ka krize Shqiperia

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:Edhe thon pastaj ka krize Shqiperia
le parukieret full me gra qe rregulloheshin le te pispillosura e neper dyqane blenin rroba cte shikoje u terbuan

Vizitor

avatar
Vizitor
Ajde ajde e pastaj jemi ne gocat e reja te keqija..nuk shikojne se cfare bejne te martuarat

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:Ajde ajde e pastaj jemi ne gocat e reja te keqija..nuk shikojne se cfare bejne te martuarat
pa le ne 7 mars nxeneset me mire se mesueset kur shkova te merrja mamin en lokal qe festonte u futa edhe une dhe u vu ne sfond ajo kenga ai se tu pego edhe ishin edhe dy goca kur e kam kercyer kamarieret shikonin u cmenda edhe une me grate bashke ....

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aahahahhahahahaahah ju jugoret jeni me ndryshe se knej nga veriu nejse me mir qe dalin sepse mentaliteti juj esht me i ndryshem sesa ktu tek ne


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons