Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 VËRTETIM: prej Fri 09 Mar 2012, 16:06

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Po të kisha mundësi…të kisha dhuruar një pallatë, dhe kisha ndarë me ty bukurinë dhe madhërinë e saj.

Po të kisha mundësi…ta kisha dhuruar nji mal,ku do të kishe gjetë freskinë dhe të pushosh në qetësi.

Po të kisha mundësi…ti kisha marrur të gjitha brengat dhe i kisha hudhur në det.

Mirëpo e gjith kjo është e pamundur për mua…

Nuk mund ta blej nji pallatë apo një mal…

Nuk mund të të liroj nga brengat tua…

Por më lejo të bëj ate që mundem ta bëj…

Miku-(mikesha)i cili do të jetë pranë teje gjithmonë kur ke nevojë…


Dërgo këtë vërtetim personave të cilëve sipas mendimit tëndë e meritojnë,por adhe atij personi që ta ka dërguar.


Nësë vërtetimin ta kthen vetëm nji person…Zgjohu dhe kërko shoqëri!!!

Nëse ta kthejnë 3 veta…Je në rrugë të duhur.

Nëse ta kthejnë 6 veta…Je njeri që ju pëlqen të tjerëve!!

Nëse ta kthejnë 10 veta…Shumë je i popullarizuar???

Nëse ta kthejnë 15 veta…Engjujt janë në anën tënde….

2 Re: VËRTETIM: prej Sun 20 Jan 2013, 05:10

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
hmmm interesante do ta provoj njeher


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons