Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Anxhela Martinit i pelqente te ishte djale prej Fri 09 Mar 2012, 08:46

Vizitor

avatar
Vizitor
Bukuroshja super e shikuar dhe tepër e komentuar gjatë këtyre muajve vjen sot në rubrikën tonë me gjërat që ajo i do dhe nuk i do.Kjo është modelja e famshme, Anxhela Martini, e cila thotë se provokimet e saj nuk janë me qëllim, megjithëse nuk i pëlqen të provokojë, profesioni e bën të tillë.
Ajo e do shumë veten dhe të qenit femër e bukur, e kur je e tillë pse të mos reklamohesh. Por, bukuroshes Martini nuk do t’i kishte pëlqyer kurrë aksidenti që i ka ndodhur me zbulimin e intimitetit të saj poshtë fustanit.E pengojmë pak a shumë thashethemet, por nuk u kushton shumë rëndësi atyre, tash është mësuar me to. Kur ishte e vogël, Anxhela kishte dëshirë të ishte djalë, madje dhe shumë çapkën./Maksim Gjokaj/Kosova Sot/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sqenkam e vetjma me ket mendim e paskam edhe nje alete me tnjejtin mendim


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons