Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Rolin e nenes ka nisur ta ndieje qe pas 27 majit te kaluar, kur ne jeten e saj erdhi i vogli Martin. Nje ndjesi e paperjetuar me pare, por qe Xhemi Shehu eshte e prire ta ndieje ne cdo qelize te sajen. Por, sa here qe afrohen dite te shenuara, per prezantuesen simpatike te “E Diell”, ka vetem nje motiv me teper per te festuar dhe kaq.Sipas saj, shqiptaret i keqinterpretojne festat, duke i kthyer ne organizime masive, popullore, secili sipas menyres se tij. Nje gje eshte e rendesishme: ky 8 Mars e gjen plotesisht te perfshire ne statusin e ri, si mamaja e Martinit dhe si bashkeshortja e Visit.“Ndihem me shume se e angazhuar ne rolin tim si nene, dhe kurrsesi nuk mund te ndalesha ne nje dite te vetme sic eshte 8 Marsi. Duke marre shkak nga kuptimi social-historik qe ka kjo date, mendoj se duhet festuar me pak dhe punuar me shume per te nxitur barazine gjinore, qe ende nuk ekziston ne vendin tone”, thote ajo. Ka preferuar te jete me pak konvencionale ne jeten e saj thote se nuk pret ndonje dhurate te vecante ne kete 8 Mars, ngase per te do te jete nje dite e zakonshme pune.“Do me duhet te dal me heret nga shtepia per shkak te trafikut te renduar qe ndodh rendom ne kesi rastesh. Gjithsesi, gjej rastin per t’u uruar te gjitha nenave, ketyre krijesave te dhembshura e me shpirt sakrifice, sa me shume lumturi e gezim ne cdo dite te vitit, per te gjithe dashurine pa kushte qe dhurojne”. Gazeta Shqiptare

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sa e mire esht kjooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons