Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Njeriu që ka mik më të mirë luanin prej Thu 08 Mar 2012, 15:21

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Thonë se qeni është miku më i mirë i njeriut, por jo për të gjithë njerëzit një thënie e tillë ka vlerë.

Një britanik, në fakt, ndihet më i lidhur me luanin se sa me çdo qënie tjetër në Tokë. i shoqëruar nga një kameraman, zbutësi i luanëve Alex Larenty regjistroi një video të rrallë, që e pasqyronte në pozicione të ndryshme, duke luajtur dhe provokuar luanin.

Sipas Larenty, ai ka zhvilluar ndër vite një lidhje të veçantë me luanët e ndodhur në një park zoologjik në Johanesburg, të cilët i konsideron si miqtë e tij.

Miqësia me luanët ka shkuar deri atje, sa ai ka mësuar “mbretin” e kafshëve që të bëjë si i vdekur apo të qëndrojë gatitu, në dy putrat e pasme.

Britaniku tregoi edhe foto befasuese në të cilat arrin t’i shkulë bishtin bishës së egërsuar, përpara se t’i japë një copë mishi për ta ushqyer.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons