Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Intervistë nudo brenda në vaskën e mbushur prej Thu 08 Mar 2012, 15:15

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Micaela Schaefer është një modele erotike, mjaft e njohur në Gjermani për provokimet e saj. Së fundmi ajo u shfaq në reality show-n ‘Kampi në Xhungël’, ku më shumë qëndroi e zhveshur se e veshur. Kësaj here ajo ka dhënë një intervistë për gazetën Bild, veçse ajo dhe gazetari kanë qenë të dy brenda në vaskën me ujë, të zhveshur. Gazetari thotë se asgjë nuk ka ndodhur. Ndërkohë që pak ditë më parë u shfaq përpara disa fëmijëve për të dhënë autografe me një veshje krejt të pazakontë. Në intervistën e organizuar në vaskë megjithatë ajo ka thënë se ka që nga marsi që nuk ka bërë seks…


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons