Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Një grua shpenzon mesatarisht pesë orë në ditë, më shumë se një të tretën e orëve zgjuar, duke bërë muhabet e thashetheme. Në këtë përfundim ka arritur një studim që tregon se gratë në punë apo në shtëpi, shpenzojnë 298 minuta duke u shfryrë në muhabet.

Në qendër të tyre janë problemet e njerëzve të tjerë, kush del me kë dhe formimi i fëmijëve të njerëzve të tjerë.

Gratë shpenzojnë 24 minuta në ditë duke diskutuar për peshën, dietat dhe format.

Studimi është kryer në Britani dhe ka pasur në qendër zbulimin e Mbretëreshës së Llafeve në këtë vend.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
@$EB@$TJ@N shkruajti:Një grua shpenzon mesatarisht pesë orë në ditë, më shumë se një të tretën e orëve zgjuar, duke bërë muhabet e thashetheme. Në këtë përfundim ka arritur një studim që tregon se gratë në punë apo në shtëpi, shpenzojnë 298 minuta duke u shfryrë në muhabet.

Në qendër të tyre janë problemet e njerëzve të tjerë, kush del me kë dhe formimi i fëmijëve të njerëzve të tjerë.

Gratë shpenzojnë 24 minuta në ditë duke diskutuar për peshën, dietat dhe format.

Studimi është kryer në Britani dhe ka pasur në qendër zbulimin e Mbretëreshës së Llafeve në këtë vend.
UNE HIC FARE shkel syrin

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
hahha ashu thon te gjitha gocat ahahahha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
ndersa mua me shkoi jeta duke degjuar thashetheme per veten time

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
eh te me dish dhe per mua ca nuk po nxjerin ktu ne forum


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
@$EB@$TJ@N shkruajti:eh te me dish dhe per mua ca nuk po nxjerin ktu ne forum
skemi pun tjera ketu

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons