Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Albina Xhons, shqiptarja me klipin me seksi prej Thu 08 Mar 2012, 14:44

Vizitor

avatar
Vizitor
Nuk dihet se pse ky klip ka dalë në këtë kohë që ende quhet dimër, por e kuptuam kur e pamë këtë këngë dhe këngëtaren e re Albina Xhons e cila të huton me prapanicat e saja shumë hot.Ndoshta kjo video mund të quhet një nga më të nxehtat që një artiste shqiptare ka bërë duke treguar më shumë linjat e saja, sidomos kur reklamohen më shumë se gjysma e videos vetëm të pasmet e saja.Kënga mban titullin “A më ndjen sot”, ndërsa videoja me siguri është xhiruar në bregdetin shqiptar, nga “Max Production”. Kush nuk e ndjen vajzan që shpreh me këtë klip sensualitetin e saj nga fillimi deri në fund. Ne e kemi parë disa herë këtë klip, por këngën se dëgjuam asnjëherë dhe nuk e di se si do të reagoni ju? Albavipnews

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sa qef e kam ket keng ende e ndegjoj ket keng


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons