Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Mercedes i bën makinat e padukshme! prej Wed 07 Mar 2012, 22:43

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Gjigandi i kotorrave Mercedes ka prodhuar një makinë të padukshme. Në njërin krah të makinës dizajni është i tillë që pasqyron krejtësisht pamjen e natyrës që ndodhet në krahun përballë saj. Ky lloj efekti e bën makinën thuajse të padukshme pasi kushdo mund të shohë peizazhet e natyrë ku po kalon Mercedesi dhe vetëm rrotat si pjesë e makinës. Kjo teknologji e përdorur tanimë nga Mercedes është përdorur më parë nga ushtria për të bërë tanket e padukshme. Në këtë mënyrë tanket merrnin peizazhin dhe ngjyrat e natyrës përreth duke mos u identifikuar në largësi.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons