Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Demi Moore del nga rehabilitimi prej Wed 07 Mar 2012, 15:05

Vizitor

avatar
Vizitor
Demi Moore është kthyer në shtëpinë e saj në Los Angeles pas pesë javësh të kaluara në rehabilitim. Aktorja u pa për herë të parë në publik duke zbritur nga një avion privat pasi përgjatë më shumë se një muaji ka ndenjur në fshehtësi të plotë.49-vjeçarja ishte e shoqëruar nga shoku i saj i ngushtë Eric Buterbaugh.Demi Moore u shtrua në një klinikë rehabilitimi pas abuzimit me substanca të ndaluara. Incidenti erdhi në një periudhë të vështirë për aktoren, pikërisht disa muaj pas ndarjes nga 33-vjeçari Ashton Kutcher, i cili në nëntor të vitit të kaluar e tradhëtoi atë.Gjithashtu Moore u dobësua shumë pas ndarjes nga bashkëshorti i saj 16 vjet më i ri dhe shqetësimi për shëndetin e saj u rrit. Aktorja ka anulluar edhe projektet e filmave për të cilët ishin nënshkruar kontratat.TCH

2 Re: Demi Moore del nga rehabilitimi prej Sat 09 Feb 2013, 09:01

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ca trupi ka kjo yyyyyyy tmerr nqaf


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons