Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Hakersat hyjnë në arkivën e “Sony” prej Tue 06 Mar 2012, 13:59

Vizitor

avatar
Vizitor
“Sony” është ndodhur sërish nën sulmin e piratëve informatikë, pas shkeljeve të shumta të ndodhura në vitin e kaluar.
Pothuajse një vit nga prilli katastrofik, ku Playstation Network u gjunjëzua nga hakersat, për kolosin japonez ka ardhur një tjetër surprizë e hidhur. Nga arkiva madhështore elektronike me veprat e Michael Jackson janë grabitur rreth 50 mijë dosje muzikore. Në vitin 2010, pas vdekjes së mbretit të Popit, “Sony” kishte bërë një marrëveshje me trashëgimtarët e tij dhe kishte blerë për 250 mijë dollarë katalogun e plotë të këngëtarit, bashkë me të drejtat mbi hitet e papublikuara. Marrëveshja parashikonte edhe publikimin e 10 albumeve të reja pas vdekjes. Sipas “The Sun”, përveçse është vjedhur gjithë diskografia e Jackson, hakersat kanë futur hundët edhe tek këngët e artistëve të tjerë të përfaqësuar nga “Sony”, si Jimi Hendrix, Paul Simon, Olly Murs dhe Avril Lavigne. TCH

2 Re: Hakersat hyjnë në arkivën e “Sony” prej Sat 09 Feb 2013, 09:02

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhhh cu paskan punu


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons