Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Kengetarja e hitit “Neles”, Ronela Hajati, me sa duket eshte zhgenjyer nga aq shume njerez, saqe ka thene se fundmi se plot 90 % e njerezve qe ka dashur, perkrahur dhe besuar, kane rezultuar tradhtare te ndyre.Ta shohim kete 10 % qe na ka mbetur….”, ka uruar Ronela, e cila njihet si tip i hapur qe flet pa doreza ne publik.Eshte e qarte qe ajo i referohet rruges se muzikes, ku normalisht berrylat nuk mungojne dhe ku shpesh konstatohet se pjesa me e madhe e njerezve qe te qendrojne prane e bejne kete per interes personal shkruan Standard.Ronela eshte “perndjekur” shpesh nga thashethemet , spekullimet ne shtyp, por pavarsisht kesaj, ajo vazhdimisht jep deklarata qe perbejne lajm, sic eshte kjo e “tradhtareve” te ndyre me te cilet ka pasur te beje.
Me siguri heren tjeter kengetarja simpatike do te flasi me emra….TCH
[/size]

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
esht e mir po un e kam marr inat see u bo mamastarse me ato mamastarsat e tjer


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons