Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
‘’Mos vdisni pa e parë një herë në jetë Tailandën’’, me këto këshilla nis bisedën tonë ish-banori i famshëm i BB, Olsi Mingomataj, i cili për momentin po shijon plazhin dhe bukurinë e atij vendi.I rrethuar gjithmonë me femra, si duket Olsi po shijon në maksimum gjithë atë mundësi që atij i jep jeta, deri në momentin kur të vendosë të shkëputet nga aventurat dhe t’i përkushtohet krijimit të një familjeje. ‘’Për Tailandën kam dy fjalë, vendi perfekt për të jetuar, për të vetmen arsye të gjithë ato gjëra që neve na duken aq të rëndësishme në atë botën andej, këtu nuk kanë pikën e vlerës, jetë e lehtë këndej, pak problem në fillim me ushqimin po tani jo, këtu je aq i relaksuar sa harron që ke një familje që duhet t’u telefonosh, dhe ora nuk e kuptoj po ikën pa pritur e pa kujtuar, të mos flasim pastaj për femrat në Tailandë, vetëm qeshin’’, thekson Olsi, të cilin e pyetëm nëse ndjek spektaklin e ri të BB, që ka filluar dhe si i mendon banorët e rinj.Ai përgjigjet se këtë detyrë ua ka lënë ish-banorëve të tjerë, të cilët ndoshta dhe nuk kanë çfarë të bëjnë. ‘’Unë nuk po di sa është ora, se kthehem në dhomë në mëngjes, dhe më e bukura gdhihem për ditë me 3 femra minimumi në shtrat dhe ju vërtet mendoni se unë jam tip që do harxhoja një sekondë për këta që pretendojnë se hyjnë në ‘’Big brother’’, sepse si kanë hyrë, ashtu dhe kanë dalë ’’, përfundon rrëfimin e tij Olsi, i cili shumë i kënaqur me shoqërinë e tij, shijon këto bukuri natyrore, të cilat jo çdokush ka mundësi.
PanoramaPlus

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
pffff do jen tverbra tgjorat sa i urrej mendjemdhenjt o zottttt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons