Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Rita Ora çon ne sherr Rihanen dhe Jay Z? prej Mon 05 Mar 2012, 21:22

Vizitor

avatar
Vizitor
Këto ditë mediat e huaja kanë shkruar se bashkëpunimet mes Rihanës dhe Jay-Z ndoshta do të keqësohen. Flitet se kënga më e re që këndohet tash nga shqiptarja Rita Ora, me titull “R.I.P”, e punuar nga Producenti Jay-Z, ishte destinuar që të këndohej nga Rihana, pasi dhe teksti që është shkruar nga Drake, ishte përshtatur për të.Por, si duke,t Jay-Z, siç edhe ka thënë, nuk ka qenë dakord që Rihana të kthehet sërish me Kris Braun. Por, mund të jetë edhe një arsye tjetër, inati i Rihanës, pasi zëri i Rita Orës po çmend të gjithë dhe njëkohësisht stili i saj i të kënduarës, gjë që është krahasuar shpesh si një Rihanë e dytë në tregun botëror./Maksim Gjokaj/Kosova Sot/

2 Re: Rita Ora çon ne sherr Rihanen dhe Jay Z? prej Sat 09 Feb 2013, 09:08

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
rita ti mund tjesh we mir po je ende nen stad me u krahasu me dy legjendat e muzikes


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons