Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Adelina, buze me buze me Aferditen prej Mon 05 Mar 2012, 21:14

Vizitor

avatar
Vizitor
Këtë foto që po e shikoni nuk e kemi shpikur, por mund ta gjeni pikërisht në profilin e këngëtares Adelina Tahiri, madje e komentuar nga vetë ajo kështu: “With my baby”, që në shqip i bie “Me shpirtin tim”. Në fakt, vajzat reklamohen para telefonit pothuajse buzë më buzë me njëra tjetrën.Ne e dimë ka kohë që Adelina Tahiri dhe Afërdita Dreshaj janë mikesha të mira, por në komentet që kanë marrë më tej, në bazë të kësaj fotoje, nga fansat, janë ofenduar paksa.Megjithatë, të dyja bukuroshet e skenës vazhdojnë me çapkënllëqet e tyre që ndoshta ishin më të ndjeshme kur të dyja ishin në Amerikë, fundja kështu argëtohet Adelina në ‘Facebookun’ e saj personal./Maksim Gjokaj/Kosova Sot/

2 Re: Adelina, buze me buze me Aferditen prej Sat 09 Feb 2013, 09:09

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhhh na e flliqen me kto foto


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons