Forumi Kuq E Zi
Cfare eshte Biologjia Sintetike? Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Cfare eshte Biologjia Sintetike? Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Cfare eshte Biologjia Sintetike? Empty Cfare eshte Biologjia Sintetike? prej Sun 04 Mar 2012, 21:41

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Biologjia sintetike është një fushë e re e kërkimit biologjik dhe teknologjik e cila kombinon shkencën dhe inxhinierinë së bashku. Një prezantim hyrës në shqip mund ta lexoni tek blogu i shkencës.

Këtu mund të shikoni një video e cila përmbledh se çfare është biologjia sintetike ku ndodhet momentalisht zhvillimi i saj dhe përdorimi i mundshëm në të ardhmen.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Cfare eshte Biologjia Sintetike? Empty Re: Cfare eshte Biologjia Sintetike? prej Fri 19 Apr 2013, 11:41

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Cfare eshte Biologjia Sintetike? Synthetic_biology


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons