Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Shfaqja e rrallë në qiejtë e Skocisë ! prej Sun 04 Mar 2012, 15:56

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Qiejt e Skocisë u bënë protagonistë të një shfaqje me të vërtetë të rrallë mbrëmjen e së shtunës, kur një meteor u pa qartë nga mijëra persona.

Një top i zjarrtë përflaku të gjithë qiellin rreth orës 21:40 të së shtunës, ndërsa më të shpejtët arritën të drejtonin celularët apo aparatet e tyre fotografikë drejt qiellit, duke kapur pamjet e spektaklit të rrallë.

Meteori, u pa qartësisht në Anglinë Veriore dhe në Skoci, ku disa qindra telefonata përmbytën centralet e policisë.

Ndonëse trupi qiellor nuk është identifikuar ende nga astronomët, besohet se ai është një prej mijëra fragmenteve hapësinorë që qarkullojnë midis Marsit dhe Jupiterit. Është i njohur fakti se vazhdimisht, këto fragmente qiellore shkëputen nga trajektorja e tyre e zakonshme dhe digjen në atmosferën e Tokës.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons