Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Certifikata e lindjes e presidentit amerikan, Barak Obama, mund të jetë një falsifikim. Kështu pretendon një sherif i Arizonas, i shumëdebatuar si personazh.

Sipas BBC-së, Joe Arpaio i kontesë Maricopa- që e përshkruan veten si sherifi më i fortë i Amerikës- zbuloi rezultatet e një testi për origjinën e dokumentit.

Hetuesit e tij kanë zbuluar se certifikata mund të jetë e falsifikuar.

Arpaio, i njohur për qëndrimin e tij të ashpër ndaj emigracionit, po hetohet në lidhje me dyshimet për qëndrim racist. Departamenti amerikan i Drejtësisë dyshon se zyra e tij diskriminon rregullisht latinët.

Shtëpia e Bardhë e publikoi certifikatën e plotë të lindjes së Obamës në prill pas spekulimeve se ai nuk është qytetar i lindur në SHBA. Nëse kjo do kishte qenë e vërtetë, Obama nuk do ishte në gjendje të mbante postin e presidentit.//fb/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Similar topics

-

» Galeri? Ku është?

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons