Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Misteret e medha qe permban mali i Tomorrit: prej Sun 04 Mar 2012, 14:51

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Flitet ne ambientet e NASA se ne malin e Tomorrit ne Shqiperi fshihet nje mister i madh dhe i frikshem per te ardhmen e njerzimit..Sipas tyre aty egziston dicka qe specialistet e NASA kan shume vjet qe po e monitorojen me ane te nje sateliti special...Rreth ketij misteri eshte folur dhe tek emisioni ora e nates tek ORA NEWS para disa muajsh....Aty egziston nje shpell dhe ne brendesi te shpelles gjendet nje grop e madhe ku disa njerz jan munduar te zbresin me litar,por ne momentin e leshimit te litarit ne grop ai cuditerish keputet....Disa specialist USA mendojen se nese vjen fundi i botes,ai do te nis nje mali i shenjt i TOMORRIT....Dhe mendohet se Noeja e nisi nga mali i Tomorrit anijen e tij qe shpetoj njerzimin ne permbytjen e madhe mijra vite me pare.....Koha do ta vertetoj nese jen te verteta keto spekullime...


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons