Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Downard është maratonist 25 vjeçar nga Oklahoma, ndërsa ai festoi edhe fitoren në maratonën e Cowtownit, të mbajtur në Fort Worth të Texasit. Pasi hyri në finish si fitimtar, përfaqësuesit e organizuesit të kësaj gare e njoftuan se ai ishte diskualifikuar.Kur mësoi se çfarë i kishte ndodhur, Scott kapi kokën me duar dhe kuptoi se kishte harruar të regjistrohej për garë.Menjëherë e pranoi se numrin e kishte marrë nga një shok i tij i cili e kishte bërë regjistrimin, por nuk mund të merrte pjesë në vrapim pasi nuk ndihej mirë me shëndet. Kështu fitorja i takoi Colin Styles, i cili e përfundoi garën gati katër minuta pas Downardit.Downard si sportist i vërtetë e pranoi situatën dhe paralajmëroi se do të marr pjesë sërish vitin e ardhshëm dhe ta fitojë maratonën.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons