Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Wang Cai eshte nje qene kinez, i cili cdo dite, qe nga ora 9 deri ne 17, ulet perpara deres se bankes. Ai pothuasje nuk leviz fare prej aty, nuk pranon asnje ushqim dhe largon cfaredo lloj qeni tjeter qe i afrohet.

Askush nuk e di me saktesi kur ka nisur "ruajtja e tj" e vecante ne banken Minsheng, por ka nga ata qe sigurojne se e shohin qenin aty qe prej kater vitesh. Sipas deshmitareve qeni kishte humbur kur eshte gjendur nga familja e tij e re. Qe nga ajo kohe kafsha shoqeron te zotin qe punon ne afersi te bankes, dhe e pret aty deri ne fund te punes.

Wang Cai, mund te behet per kinezet nje qen simbol si Hachiko, Akita japoneze qe ka pritur per 10 vjet ne stacionion Shibuya te Odate kthimin e padronit te tij te vdekur.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons