Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Në dimrin më të nxehtë politikisht gjatë 12 viteve të fundit në Rusi, me mijëra njerëz janë duke demonstruar kundër kryeministrit Vladimir Putin, duke përdorur satirën në teatër, radio apo internet.

Një spektakël i vërtetë erotik është ai që po lançohet nën nismën "Putin dhe AntiPutin".
Në kuadrin e tij, duket se është edhe e ashtuquajtura reklamë në rrjetet shoqërore të internetit, me një Putin lakuriq dhe trupmadh.

"Dëshironi ta njihni Putin më nga afër? Çfarë doni të dini? Ta prekni?”, shkruhet në broshurën e shpërndarë për të.

Përdoruesit e internetit dhe blogerët tashmë janë duke pyetur veten nëse shfaqja është një satirë e pastër politike, apo "një tjetër mashtrim" nga mbështetësit e Kryeministrit, të cilët në të kaluarën janë fokusuar mbi seksin për të promovuar liderin e tyre.

Një tjetër hipotezë, sugjerojnë disa nga Facebook, është edh fakti se muzeu i artit erotik në Moskë, thjesht po synon që të vërë në dukje polarizimin në rritje të skenës politike në Moskë, mes të ashtuquajturve putinianë dhe anti-putinianë. /fb/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons