Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Katheryn Bigelow, regjisorja fituese e cmimit OSCAR me filmin “The Hurt Locker” eshte duke realizuar filmin e saj te radhes. Por nuk do te jete nje film me nje teme dosido. Aty do te rrefehet kerkimi i Osama Bin Laden ne qytetin e Indise Veriorie, ne Chandigarh, ku nje pjese e qytetit eshte shnderruar per t’u dukur si Lahore.

Filmi i titulluar “Zero Dark Thirty” eshte bazuar pikerisht ne ate qe ka qene periudha e gjate e kerkimit te Osama bin Laden-it dhe vrasjes se tij ne Abbotabad nga forcat amerikane ne ate qe ishte shnderruar ne strofullen e tij.

Por duke qene se kjo ka qene nje ceshtje teper e ndjeshme dhe ka shkaktuar jo pak tension mes Shteteve te Bashkuara dhe Pakistanit, regjisorja nuk ka mundur dot te siguroje lejen per xhirimin e filmit nga autoritetet pakistaneze, cka e ka detyruar ate te spostoje gjithcka ne Indi.
Sipas publikimeve ne media, filmi pritet te kete premieren ne muajin dhjetor te vitit 2012.

Ky eshte nje tjeter film i bujshem i regjisores Bigelow e cila ka fituar nje trofe OSCAR si regjisorja me e mire ne vitin 2008 me filmin “The Hurt Locker”.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons