Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Nuk i mjaftojnë burri dhe i dashuri, kërkon edhe qen

Një bashkëshort, gruaja e tij dhe i dashuri i saj janë arrestuar nga policia në SHBA pasi kishin përdorur faqen Craigslist për të gjetur një qen që të bënte seks me gruan.

Shane Walker, që punon si stjuardes, dhe gruaja e tij fotografe, Sarah Dae, të cilët thonë se janë të angazhuar në një martesë të hapur, u arrestuan pas një operacioni policor.

Çifti dhe i dashuri i saj, Robert Aucker, u kapën në flagrancë ndërsa ishin nisur për në fermën ku gruaja do bënte seks me qenin, kurse ata do shikonin.

Personi që ofroi qenin për seks lajmëroi policinë dhe në vend të tij shkoi një detektiv. Dy burrat i thanë policit të maskuar se edhe ai mund të merrte pjesë në këto seanca seksuale të çuditshme.

Sherifi i zonës, që njihet edhe si ndër më të ashprit në SHBA, tha se do kërkojë të rreptësohen më shumë ligjet për të tilla kafshëri.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

TiMi


Antar Special
Antar Special
ahahahahahaha sa budallai merr frym kot e me kot ne kete bote e sa budallai perdor koken per te hargjuar shampon.....pupupu...e po qka nuk mban kjo bote e shkret .....

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons