Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Nje shtrirje mahnitese e kater planeteve prej Wed 01 Jun 2011, 17:49

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje ngjarje qe perseritet nje here ne 50-100 vjet.Kater planete Venusi,Jupiteri,Marsi dhe Merkuri sot me 13 Maj e premte 2011 para lindjes se diellit ne qiellin Australian kane qene te rreshtuar ne nje vije..

.Shume nga phobistet e dates 13 te se premtes e kane quajtur nje dite te zeze,mbasi parashikonin qe sot planeti te ishte mbushur me fenomene te shoqeruara me fatkeqesi.E verteta eshte se asgje nuk ndodhi.

Per te konkretizuar sa me mire,se sa fatkeqesi do te sillte ky fenomen,shkencetaret e krahasojne kete gjoja fatkeqesi me demin qe mund te shkaktoje nje mushkonje qe fluturon brenda nje dhome.

Ja se si ka qene sot kjo pamje mahnitese...


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons