Forumi Kuq E Zi
Vllaznia, “Vendim i ekzagjeruar, edhe ne Korce na kane gjuajtur me topa bore” Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Vllaznia, “Vendim i ekzagjeruar, edhe ne Korce na kane gjuajtur me topa bore” Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Vllaznia, “Vendim i ekzagjeruar, edhe ne Korce na kane gjuajtur me topa bore” Vllaznia4

Drejtuesit e klubit shkodran e kane cilesuar te padrejte vendimin e se enjtes se Komisionit te Disiplines per ta denuar Vllaznine me luajtjen e nje takimi pa tifoze, per shkak te incidentit te ndodhur pas ndeshjes me Skenderbeun, me trajnerin e kesaj skuadre.

Sipas administratorit te ketij klubi, Kujtim Shaba, kjo gje eshte e padrejte. “Nuk mendoj se klubi Vllaznia duhej te penalizohej ne kete menyre. Topa bore jane hedhur ne fushe edhe ne kohen e diktatures dhe jo me sot.

Ne cdo ndeshje qe eshte luajtur ne Korce, gjithmone na kane gjuajtur me topa bore. Mendoj se eshte nje denim i ekzagjeruar”, ka thene ai. Ky denimi duket se e ka shtuar pakenaqesine ne Shkoder.

Rikthimi nga ana e Komisionit te Apelit e tre pikeve Flamurtarit ne Kupe dhe zbutja e denimit per fushen e Pogradecit, kane goditur ne menyre indirekte Vllaznine, e cila rendohet edhe me teper me vendimin e fundit te Disiplines per ta luajtur ndeshjen me Kamzen pa tifoze.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons