Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Aldo

avatar
Moderator
Moderator


Si eshte marredhenia juaj ne cift, vazhdoni te ziheni apo shkoni ne harmoni. Pjesa me e madhe e marredhenieve bejne pjese ne grupin me te gjalle, sepse edhe nese duhen shume eshte normale te mos ndash gjithmone te njejten ide dhe shpesh zihen.

Nje sondazh i fundit ka treguar se cifti i kafsheve qe prezanton me shume partneret, eshte pikerisht ai i perbere nga qeni edhe macja. Ja pra, nuk eshte vetem nje menyre te theni.

Supozojme se ne te dyja rastet jane dy kafshe shtepiake me nje personalitet te forte dhe kane tendence, pavaresisht keqkuptimeve te para, per t'u pershtatur me nje bashkejetese miqesore.

Per te njohur nje person, eshte gjtihashtu e mjaftueshme te shikosh kafshezen tij qe dite pas dite tenton te kete te njejtat zakone te padronit te tij.

Sondazhi tregoi se 43 per qind e femrave pelqejne shume macet dhe mundohen te shihen ne te edhe fizikisht; kujdesi per estetiken, elegancen, pavaresine dhe tregimin e krenarise.

Edhe 33 per qind e meshkujve e shohin veten ne kafshen me kater kembe, qe ne kete rast eshte nje qen. Karakteristikat kryesore jane besnikeria, besueshmeria dhe siguria (kane tendence per te dhene mbrojtje per personat qe duan).

Me pak se nje e katerta e te intervistuarve e shef veten ne kafshet ekzotike. 14 per qind e meshkujve mendojne nje luan, ndersa 10 per qind e femrave e shohin veten si tiger.

Nuk eshte cudi qe meshkujt me temperament te forte dhe te vendosur i tregojne qente si kafshet e tyre me te preferuar; sintotizohen ne te njejten gjatesi vale.

Ne fakt, qeni eshte nje kafshe dinamike qe eshte i pershtatshem per te ndjekur burrat ne te gjitha udhetimet dhe aktivitetet sportive.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons