Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Një vajzë seks simbol që deri tani nuk po i lëshon rrugë askujt. Publiku ka të ngulitur fort në mendjen e tij imazhet e saj superseksi dhe duket se asgjë nuk mund t’i bindë për të kundërtën. Dhe në fakt kanë të drejtë, sepse Çiljeta është një vajzë e bukur e që mbi të gjitha në skenë di të të dhurojë spektakël falë performancave të saj.Por ka edhe një pjesë tjetër që ia vlen ta komentojmë, është ajo pjesë njerëzore së cilës nuk i shpëton askush, as ato që ne i quajmë seks simbol. E kemi fjalën për defektet e njeriut, ato që ne ia shohim për ditë njëri-tjetrit, dhe aspak atyre që na shfaqen si ikona në foto revistash dhe gazetash.Dhe nëse duam t’i shohim këto personazhe pa prekje fotoshopi, aparati i paparacit mbetet më i vërteti në botë. Siç mund ta shikoni edhe në foton e Çiljetës të publikuar këtu lart, vajza bukuroshe të cilën sidomos publiku mashkullor e adhuron për gjoksin e saj të bëshëm, këtë pjesë nuk është se e ka shumë qejf. Madje, ajo ka pohuar se ka dëshirë ta zvogëlojë, por pasi të bëhet nënë. Kjo foto na bën që t’i japim plotësisht të drejtë, sepse ndodh që edhe gjoksi të të kthehet në një barrë të rëndë.
PanoramaPlus

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
eh gjoksin e ksaj ta ken tgjitha meqen


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons