Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Klaudja e BB5, baristja seksi prej Sat 03 Mar 2012, 15:18

Vizitor

avatar
Vizitor
Klaudia më parë ka punuar si bariste dhe ‘ hosstes’ në ‘ night club’e të ndryshme në kryeqytet. Puna e saj, nuk ka qenë thjesht për të shtuar dhe për të seleksionuar klientelën e këtyre lokaleve.Gjatë kohës që ka punuar pas barit, detyra e saj ka qenë për të shtuar sa më shumë radhët e meshkujve dhe femrave pranë barit, në mënyrë që të konsumonin sa më shumë pije alkoolike. Shkurt, Klaudia me pamjen joshëse dhe tipin e këndshëm është përdorur si karrem nga pronarët e klubeve të natës për të rritur sa më shumë konsumimin e pijeve, rrjedhimisht për të rritur të ardhurat. Ndër klientët e rregullt të bareve ku ajo ka punuar kanë qenë Ermali dhe Graciano, të cilët nuk ka sesi të mos njihen me Klaudian. Bluetooth

2 Re: Klaudja e BB5, baristja seksi prej Sat 09 Feb 2013, 09:13

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ouuu ppo kjo duket si engjelll


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons